Безжичен адаптер Carlinkit, TBOX PLUS LED, съвместим с Apple Carplay, Android Auto, INN-061188
Очаквана доставка в:
Други оферти
Зарежда
Зарежда
Описание
Спецификации
Характеристики
Тип аксесоар | USB Адаптер |
Цвят | Черен |
Технология | Android Auto Apple CarPlay |
Производител: Carlinkit
eMAG.bg полага постоянни усилия да съхрани точната информация от тази страница. Рядко има съдържание с неточности – снимката е с информативен характер и може да съдържа аксесоари, които не са включени в стандартния пакет; някои от спецификациите или цените могат да бъдат променени от производителя без предизвестие или могат да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, предлагани в сайта, се предлагат до изчерпване на количествата.
Зарежда
Зарежда
Ревюта (16 ревюта)
препоръчвам
Автоматично преведено ревю
Добави коментар
Препоръчвам
Работи сравнително бързо - процесора е много добър и в комбинация с 8 гб рам работи достатъчно добре в сравнение с други подобни устройства, които са дразнещо бавни.
Видеото върви гладко без да засича. Може да се инсталират всякакви приложения от гугъл плей магазина. Това си е самостоятелен андроид компютър, който допълва възможностите на развлекателната система на автомобила като на сматрфон.
Като проблем мога да посоча, че приложението на А1 за онлайн телевизия работи без звук. Първоначално след инсталиране има звук, но после той изчезва и само след връщане на заводските настройки и изтриване на всичко и пак инсталиране пъвоначално звука се връща като после пак се губи. Може би това не е проблем на самото устройство, а се дължи на някаква несъвместимост на самото приложение на А1.
Аз реших проблема като стартирам телевизията от интернет браузъра Хром с настройка десктоп сайт - влизам в акаунта ми и така пак гледам телевизията на А1.
Относно дублирането на екрана от смартфон на екрана на автомобила (screen miroring).
Според мен Screen miroring- га не е въпрос на някави вградени хардуерни възможности на адаптера, а е въпрос на софтуер. На устройството има инсталирано приложението carbit link, но не работи - даже въпреки, че е инсталирано не се виждаше в менюто и трябваше да го оправям. Явно производителя не е планирал да включва screen miroring като официално поддържана функция в устройството.
Пробвах наколко приложения и успях да дублирам екрана с приложението LetsView. Сигурно и други приложения стават, но това е първото, което сработи при мен. Инсталира се на самото устройство и на телефона. Устройството трябва да е включено за интернет към wifi точка за достъп от телефона, но то така или иначе си е свързано така при мен. Забелязах обаче, че някой приложения крият образа при дублиран екран явно имат предварително заложено такова ограничение. И на други устройства съм го виждал това. Така че при дублиран екран няма гаранция, че всичко ще се вижда - например онлайн телевизията от приложението на А1:) или HBO MAX имат звук и субтитри, но образа на колата е черен, а на смартфона се вижда, от друга страна например на приложението you tube има образ и на телефона и на екрана на автомобила.
Добави коментар
Много добре! препоръчвам!
Автоматично преведено ревю
Добави коментар
Добре KIA Sportage 2024
това е самостоятелен таблет
Освен това има wifi и android auto.
можете да поставите всичко, което ви хрумне
Резолюция на слабите точки; под разделителната способност на машината. Бледи цветове, но добре
Автоматично преведено ревю
Добави коментар
Добра инвестиция.
Автоматично преведено ревю
Добави коментар
Отлично
Автоматично преведено ревю
Добави коментар
Зарежда
Зарежда
Въпроси и отговори от клиенти
Имаш въпроси?
Задай въпрос и може да получиш отговор.