Телефони, Таблети & Лаптопи
Компютри & Периферия
ТВ, Аудио & Фото
Gaming
Големи електроуреди
Малки електроуреди
Мода
Здраве и красота
Дом, Градина & Petshop
Играчки & Детски артикули
Спорт & свободно време
Авто & Направи си сам
Книги, Офис & Храни

s.Oliver - Обувки с остър връх, Розово

Избери Цвят: Розово

Избери Размер:

Информация :

28,99

/56,70 лв.

Спестяваш: 6%

Предлаган и с доставка от: eMAG

Изчерпана наличност eMAG Genius

Зарежда

Зарежда

Информация за продукта

Характеристики

Тип С ток
Материал Текстил
Цвят Розово
Принт Без принт
Стил Елегантен
Връх Остър
Тип на тока Класически
Закопчаване Без закопчаване

Състав

Горна част Текстил
Материал интериор Текстил
Материал подметка Други материали

Размери

Височина на tок 8 cm

Производител: s.Oliver

eMAG.bg полага постоянни усилия да съхрани точната информация от тази страница. Рядко има съдържание с неточности – снимката е с информативен характер и може да съдържа аксесоари, които не са включени в стандартния пакет; някои от спецификациите или цените могат да бъдат променени от производителя без предизвестие или могат да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, предлагани в сайта, се предлагат до изчерпване на количествата.

Зарежда

Доставка и политика за връщане

Връщане на продукт

В eMAG, както лесно направи своята поръчка, толкова лесно можеш и да върнеш закупените продукти, без грижи. Ако не си на 100% доволен от продукта можеш да го върнеш в срок от 30  календарни дни от момента на получаването му.

Всичко, което трябва да направиш е да попълниш този електронен формуляр за връщане и ще ти изпратим куриер да вземе продукта, който желаеш да върнеш. Транспортните разходи за връщането на продукта са безплатни.

Ако не ти е по мярка или си си променил мнението за цвета, можем да ти го заменим. Между другото, когато връщаш един продукт можеш да поискаш заплатената сума за него или замяна със съвсем различен продукт от категория „Мода“, или други категории от eMAG.

Когато връщаш продукт той трябва да бъде в същото състояние, в което си го получил, не трябва да бъде носен, без петна и накъсвания. Необходимо е да бъде придружен с оригиналният етикет, да не бъде късан, в оригигиналната опаковка, която съдържа идентификационен код на продукта.


Доставка

Безплатна доставка за поръчки съдържащи продукти от категория МОДА, предлагани от еМАГ, за поръчки на или над 89 лева при плащане в момента на поръчката.

Зарежда

Зарежда

Зарежда

Ревюта


5

3 ревюта

2

Ревю на клиенти на eMAG

100%

Позитивни ревюта


Анонимен

17 авг 2025 | eMAG Румъния

Ревю за Кралско Синьо 38

Електрическо синьо

 Ревю на клиент на еМАG

Много удобно

Автоматично преведено ревю

Добави коментар

Анонимен

26 юли 2024 | eMAG Румъния

Ревю за Син 36

Отлично

 Ревю на клиент на еМАG

Отлично!

Автоматично преведено ревю

Добави коментар

Анонимен

05 апр 2024 | eMAG Румъния

Ревю за Син 36

Отлично

Ревю на Ползвател на еМАG

Страхотни са и много удобни.

Автоматично преведено ревю

Добави коментар

Въпроси и отговори от клиенти


Имаш въпроси?

Задай въпрос и може да получиш отговор.

Меню за достъп

Настройки на шрифта

Увеличаване или намаляване размера на шрифта 100%

Регулиране на съдържанието

Регулиране на цветовете

Регулиране на курсора